Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT35010 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 82mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| HYUNDAI | 37300-42501 |
| HYUNDAI | 37300-42502 |
| HYUNDAI | 37300-42610 |
| HYUNDAI | 37300-42620 |
| HYUNDAI | 37300-42621 |
| HYUNDAI | 37300-42624 |
| HYUNDAI | 37300-42806 |
| HYUNDAI | 37300-47400 |
| HYUNDAI | 37300-47450 |
| HYUNDAI | 37300-47451 |
| LUCAS | LRA02072 |
| LUCAS | LRA02340 |
| LUCAS | LRA2072 |
| LUCAS | LRA2340 |
| MANDO | AD165206 |
| MANDO | AD165439 |
| MANDO | AD165440 |
| MANDO | AD165444 |
| MANDO | AD165454 |
| MANDO | AD165471 |
| MANDO | AF175385 |
| VALEO | TA000A58201 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT35010 OE | 70A, original VALEO |