Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14913 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 200A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 52mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA04186 |
| LUCAS | LRA4186 |
| MERCEDES | 0009063003 |
| MERCEDES | 0009063903 |
| MERCEDES | A0009063003 |
| MERCEDES | A0009063903 |
| VALEO | 439990 |
| VALEO | 439991 |
| VALEO | 440772 |
| VALEO | 440773 |
| VALEO | 449991 |
| VALEO | 623499 |
| VALEO | EG20S013 |
| VALEO | EG20U011 |