Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14921 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 210A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 104210-6680 |
| DENSO | 104210-6681 |
| DENSO | 104210-6682 |
| DENSO | 104210-6684 |
| LUCAS | LRA04192 |
| LUCAS | LRA04403 |
| LUCAS | LRA4192 |
| LUCAS | LRA4403 |
| VAG | 059903024B |
| VAG | 059903024BX |
| VAG | 059903024E |
| VAG | 059903024EX |
| VAG | 059903024F |
| VAG | 059903024FX |
| VALEO | 439978 |
| VALEO | 440751 |
| VALEO | 619998 |
| VALEO | EG21S012 |