Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14598 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA04099 |
| LUCAS | LRA4099 |
| VAG | 06J903023K |
| VAG | 06J903023KX |
| VAG | 06K903015B |
| VALEO | 2612300 |
| VALEO | 2612300B |
| VALEO | 2715550A |
| VALEO | 2715550B |
| VALEO | 317115784 |
| VALEO | 439737 |
| VALEO | 440327 |
| VALEO | FG18T084 |
| VALEO | FG18T169 |
| VALEO | FGN18T084 |
| VALEO | FGN18T169 |