Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14535 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986083670 |
| LUCAS | LRA03765 |
| LUCAS | LRA3765 |
| MERCEDES | 0009067702 |
| MERCEDES | 000906770280 |
| MERCEDES | A0009067702 |
| MERCEDES | A000906770280 |
| VALEO | 433929 |
| VALEO | 439818 |
| VALEO | 439929 |
| VALEO | 440472 |
| VALEO | 440672 |
| VALEO | FG18S123 |
| VALEO | FG18S128 |
| VALEO | FG18S144 |
| VALEO | FGN18S123 |
| VALEO | FGN18S128 |
| VALEO | FGN18S144 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14466 OE | 180A, 6PV 50mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14491 OE | 220A, 6PV 50mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |