Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14466 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03408 |
| LUCAS | LRA3408 |
| MERCEDES | 0009063622 |
| MERCEDES | 0009068802 |
| MERCEDES | 0131546802 |
| MERCEDES | 01315468020080 |
| MERCEDES | A0009068802 |
| MERCEDES | A0009093622 |
| MERCEDES | A0131546802 |
| MERCEDES | A01315468020080 |
| VALEO | 2543406A |
| VALEO | 439836 |
| VALEO | 440238 |
| VALEO | FG18S012 |
| VALEO | FG18S098 |
| VALEO | FG18S130 |
| VALEO | FGN18S012 |
| VALEO | FGN18S098 |
| VALEO | FGN18S130 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14491 OE | 220A, original VALEO |
| ALT14535 OE | 180A, 6PV 50mm micro fiksna jermenica, original VALEO |