Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14635 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 220A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BMW | 12318570675 |
| LUCAS | LRA03987 |
| LUCAS | LRA3987 |
| VALEO | 2616716A |
| VALEO | 2616716D |
| VALEO | 439833 |
| VALEO | 440558 |
| VALEO | FG23S068 |
| VALEO | FGN23S068 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14471 OE | 220A, 6PV 54mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |