Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10399 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 115A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0123320051 |
| BOSCH | 0123320065 |
| BOSCH | 0123510082 |
| BOSCH | 0123510107 |
| BOSCH | 0123510108 |
| BOSCH | 0124325039 |
| BOSCH | 0124325046 |
| BOSCH | 0124325093 |
| BOSCH | 0124325105 |
| BOSCH | 0124515064 |
| BOSCH | 0124515091 |
| BOSCH | 0124515114 |
| BOSCH | 0986041530 |
| BOSCH | 0986041590 |
| BOSCH | 0986042520 |
| BOSCH | 0986042530 |
| BOSCH | 0986043660 |
| BOSCH | 0986043900 |
| BOSCH | 0986043907 |
| LUCAS | LRA01861 |
| LUCAS | LRA02013 |
| LUCAS | LRA02293 |
| LUCAS | LRA1861 |
| LUCAS | LRA2013 |
| LUCAS | LRA2293 |
| MERCEDES | 0101540902 |
| MERCEDES | 0101545902 |
| MERCEDES | 0101546302 |
| MERCEDES | 0101547802 |
| MERCEDES | 0101549502 |
| MERCEDES | 0101549602 |
| MERCEDES | 0111540402 |
| MERCEDES | 0111540602 |
| MERCEDES | 0111540902 |
| MERCEDES | 0111547802 |
| MERCEDES | 0121542002 |
| MERCEDES | 0121542202 |
| MERCEDES | 0121542402 |
| MERCEDES | 0121545402 |
| MERCEDES | 0131541502 |
| MERCEDES | 0131541702 |
| MERCEDES | 0131543602 |
| VALEO | 437534 |
| VALEO | 437621 |
| VALEO | 437642 |
| VALEO | 439540 |
| VALEO | SG12B087 |