Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14211 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986084100 |
| LUCAS | LRA03128 |
| LUCAS | LRA3128 |
| RENAULT | 7711368603 |
| RENAULT | 8200410674 |
| RENAULT | 8200667611 |
| VALEO | 2543205 |
| VALEO | 2543559 |
| VALEO | 2543559A |
| VALEO | 439587 |
| VALEO | 440059 |
| VALEO | SG12B092 |
| VALEO | SG12B124 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14200 OE | 110A, original VALEO |