Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT35032 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 2V dvojna fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 84mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986080020 |
| HYUNDAI | 37300-42353 |
| HYUNDAI | 37300-42354 |
| HYUNDAI | 37300-42355 |
| HYUNDAI | 37300-42356 |
| HYUNDAI | 37300-42357 |
| HYUNDAI | 37300-42358 |
| HYUNDAI | 37300-42360 |
| HYUNDAI | 37300-42450 |
| HYUNDAI | 37300-42451 |
| HYUNDAI | 37300-42452 |
| HYUNDAI | 37300-42454 |
| HYUNDAI | 37300-42455 |
| HYUNDAI | 37300-42456 |
| HYUNDAI | 37300-42457 |
| HYUNDAI | 37300-42458 |
| HYUNDAI | 37300-42459 |
| LUCAS | LRA01862 |
| LUCAS | LRA01961 |
| LUCAS | LRA1862 |
| LUCAS | LRA1961 |
| MANDO | AF111364 |
| MANDO | AF175363 |
| VALEO | 600012 |
| VALEO | TA000A57301 |
| VALEO | TA000A57101 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT35032 OE | 110A, original VALEO |