Alternator VALEO TG11C061

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT14012

Alternator VALEO TG11C061

NISSAN, OPEL, RENAULT
Preberite več
ALT14012  
Napetost 14V
Moč 110A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 49mm
Število utorov jermenice 7
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0986080330
LUCAS LRA02350
LUCAS LRA2350
RENAULT 7711135332
RENAULT 8200086161
RENAULT 8200290215
RENAULT 8200495294
VALEO 2542663
VALEO 2542818
VALEO 2542818C
VALEO 2542818D
VALEO 437439
VALEO 439479
VALEO TG11C010
VALEO TG11C022
VALEO TG11C049
VALEO TG11C061

 

Šifra alternative Opombe
ALT14012 OE 110A, 7pk 49mm micro fiksna jermenica, original VALEO
ALT10516 150A, 7pk 49mm micro fiksna jermenica, neoriginalen
ALT10516 OE 150A, 7pk 49 mm micro fiksna jermenica, original BOSCH
ALT10400 150A, 6pk 49mm micro fiksna jermenica, neoriginalen