Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10431 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0121615005 |
| BOSCH | 0121615105 |
| BOSCH | 01210AA7RB |
| BOSCH | 0125711002 |
| BOSCH | 0125711047 |
| BOSCH | 0125711158 |
| BOSCH | 0125711179 |
| FORD | 1379701 |
| FORD | 1388004 |
| FORD | 6G9N-10300-HA |
| FORD | 6G9N-10300-HB |
| FORD | 6G9N-10300-HC |
| FORD | 6G9N-10300-HD |
| FORD | 6G9N-10399-HB |
| FORD | 6G9N-HA |
| FORD | 6G9N-HB |
| FORD | 6G9N-HC |
| FORD | 6G9N-HD |
| LUCAS | LRA02976 |
| LUCAS | LRA2976 |
| VOLVO | 30667118 |
| VOLVO | 36000037 |
| VOLVO | 31285627 |
| VOLVO | 31419555 |
| VOLVO | 36012618 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10602 OE | 180A, original BOSCH |