Alternator BOSCH 0125811109 "Com"

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10602 OE

Alternator BOSCH 0125811109 "Com"

Original
FORD, VOLVO
Preberite več
ALT10602 OE  
Napetost 14V
Moč 180A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro s sklopko
Premer jermenice 54mm
Število utorov jermenice 5
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0121715008
BOSCH 0121715079
BOSCH 0121715108
BOSCH 0121715179
BOSCH 0125811002
BOSCH 0125811005
BOSCH 0125811019
BOSCH 0125811020
BOSCH 0125811109
BOSCH 0125811110
BOSCH 0986048400
FORD 6G9N-10300-JB
FORD 6G9N-10300-JD
FORD 6G9N-JB
FORD 6G9N-JD
LUCAS LRA03568
LUCAS LRA3568
VOLVO 30659131
VOLVO 30659136
VOLVO 30667119
VOLVO 31285628
VOLVO 31419556
VOLVO 36000038
VOLVO 36001341
VOLVO 36012619

 

Šifra alternative Opombe
ALT10431 150A, neoriginalen