Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10489 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 115A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0123510037 |
| BOSCH | 0123510106 |
| BOSCH | 0123510137 |
| BOSCH | 0986080950 |
| CHRYSLER | 038522288F |
| CHRYSLER | 038522294F |
| CHRYSLER | 04727206 |
| CHRYSLER | 385221288F |
| CHRYSLER | 385221294F |
| LUCAS | LRA01821 |
| LUCAS | LRA03469 |
| LUCAS | LRA1821 |
| LUCAS | LRA3469 |
| VM MOTORI | 38522303F |