Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10661 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124325172 |
| BOSCH | 0124325221 |
| DENSO | 63732005 |
| LUCAS | LRA03273 |
| LUCAS | LRA3273 |
| OPEL | 13229990 |
| OPEL | 13308506 |
| OPEL | 93191920 |
| VALEO | 440796 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10619 | 120A, neoriginalen |
| ALT10573 | 140A, neoriginalen |
| ALT10573 OE | 140A, original BOSCH |