Alternator BOSCH 0124515002

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10612 OE

Alternator BOSCH 0124515002

Original
IVECO, NEW HOLLAND
Preberite več
ALT10612 OE  
Napetost 14V
Moč 120A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 55mm
Število utorov jermenice 8
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0124515002
BOSCH 0124515113
BOSCH 0124515120
BOSCH 0986080070
CASE 2855914
IVECO 504071135
IVECO 504225815
LUCAS LRA02373
LUCAS LRA03287
LUCAS LRA2373
LUCAS LRA3287
NEW HOLLAND 47129299