Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10531 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 200A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124625022 |
| BOSCH | 0124625207 |
| BOSCH | 0986047490 |
| LUCAS | LRA03005 |
| LUCAS | LRA3005 |
| MERCEDES | 0131542102 |
| MERCEDES | A0131542102 |