Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10687 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124625023 |
| BOSCH | 0124625208 |
| BOSCH | 0986047700 |
| BOSCH | 0986047707 |
| CHRYSLER | 68011841AA |
| CHRYSLER | 68011841AB |
| CHRYSLER | 68011851AA |
| LUCAS | LRA02846 |
| LUCAS | LRA2846 |
| MERCEDES | 2721540102 |
| MERCEDES | 272154010280 |
| MERCEDES | 2721548102 |
| MERCEDES | A2721540102 |
| MERCEDES | A272154010280 |
| MERCEDES | A2721548102 |