Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10943 OE | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 93mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124655327 |
| BOSCH | 0124655328 |
| BOSCH | 0124655617 |
| BOSCH | 0124655618 |
| BOSCH | 0128821008 |
| BOSCH | 0128821161 |
| BOSCH | 0986082520 |
| MERCEDES | 0151540202 |
| MERCEDES | 0151541502 |
| MERCEDES | A0151540202 |
| MERCEDES | A0151541502 |