Alternator BOSCH 0125811013 "Com"

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT90813 OE

Alternator BOSCH 0125811013 "Com"

Original
CITROEN, FORD, PEUGEOT
Preberite več
ALT90813 OE  
Napetost 14V
Moč 210A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro s sklopko
Premer jermenice 59mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0125811013
BOSCH 0125811014
BOSCH 0125811083
BOSCH 0125811084
FORD 1768612
FORD 1874991
FORD BK2T-10300-DA
FORD BK2T-10300-DB
LUCAS LRA03699
LUCAS LRA3699

 

Šifra alternative Opombe
ALT10745 OE 150A, original BOSCH
ALT10745 150A, neoriginalen