Alternator BOSCH 0125711131 "Com"

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10745 OE

Alternator BOSCH 0125711131 "Com"

Original
CITROEN, FORD, PEUGEOT
Preberite več
ALT10745 OE  
Napetost 14V
Moč 150A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro s sklopko
Premer jermenice 59mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0125711001
BOSCH 0125711058
BOSCH 0125711101
BOSCH 0125711102
BOSCH 0125711131
BOSCH 0125711132
FORD 1745661
FORD 1797966
FORD 1874992
FORD 1889371
FORD BK2T-10300-BA
FORD BK2T-10300-BB
FORD CC1T-10300-BA
FORD CC1T-10300-BB
FORD CC1T-10300-BC
FORD CC1T-10300-BD
LUCAS LRA03592
LUCAS LRA3592
PSA 9674987580

 

Šifra alternative Opombe
ALT10745 150A, neoriginalen
ALT90813 OE 210A, original BOSCH