Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10781 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 59mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | F000BL0606 |
| BOSCH | F000BL0639 |
| BOSCH | F000BL06B7 |
| BOSCH | F000BL06BG |
| BOSCH | F000BL06BJ |
| BOSCH | F000BL06BK |
| BOSCH | F000BL06BM |
| BOSCH | F000BL06EY |
| FORD | 1916724 |
| FORD | 1916728 |
| FORD | 5215796 |
| FORD | 5287955 |
| FORD | AB39-10300-AD |
| FORD | AB39-10300-AE |
| FORD | AB39-10300-AF |
| FORD | AB39-10300-AFFC |
| FORD | AB39-10300-AG |
| FORD | AB39-10300-BE |
| FORD | AB39-10300-BF |
| FORD | DB39-10300-AA |
| FORD | DB39-10300-AB |
| FORD | DB39-10300-AC |
| LUCAS | LRA03882 |
| LUCAS | LRA3882 |