Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10804 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124525130 |
| BOSCH | 0986083760 |
| BOSCH | F000BL0705 |
| BOSCH | F000BL0707 |
| BOSCH | F000BL07P9 |
| BOSCH | F000BL07R9 |
| IVECO | 504204172 |
| IVECO | 504385133 |
| IVECO | 504385134 |
| LUCAS | LRA03543 |
| LUCAS | LRA03564 |
| LUCAS | LRA3543 |
| LUCAS | LRA3564 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10459 | 140A, neoriginalen |
| ALT10459 OE | 140A, original BOSCH |
| ALT10970 OE | 150A, 7PV 55mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH |
| ALT14387 OE | 180A, original VALEO |
| ALT14993 OE | 180A, 7PV 55mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |