Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14387 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| FIAT | 504280010 |
| FIAT | 5801526031 |
| IVECO | 51787164 |
| LUCAS | LRA03231 |
| LUCAS | LRA3231 |
| VALEO | 439631 |
| VALEO | 440198 |
| VALEO | FG18S023 |
| VALEO | FG18S109 |
| VALEO | FGN18S023 |
| VALEO | FGN18S109 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14993 OE | 180A, 7PV 55mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10459 | 140A, neoriginalen |
| ALT10459 OE | 140A, original BOSCH |
| ALT10804 OE | 150A, original BOSCH |
| ALT10970 OE | 150A, 7PV 55mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH |