Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT90808 OE | |
|---|---|
| Napetost | 48V |
| Moč | 250A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 58mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Vodno |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| VAG | 4N0903028H |
| VAG | 4N0903028J |
| VAG | 4N0903028M |
| VAG | 4N0903028N |
| VAG | 4N0903028P |
| VAG | 4N0903028PX |
| VAG | 4N0903028Q |
| VAG | 4N0903028R |
| VAG | 4N1903028A |