Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT45202 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 85A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 58mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DAEWOO | 219091 |
| DAEWOO | 219298 |
| DAEWOO | 29219091 |
| DAEWOO | 96224432 |
| DAEWOO | 96252548 |
| DAEWOO | 96457322 |
| DELCO | 10479990 |
| DELCO | 10479999 |
| LUCAS | LRB00250 |
| LUCAS | LRB250 |
| VALEO | 437704 |