Alternator DELCO 10480214

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20205

Alternator DELCO 10480214

RENAULT
Preberite več
ALT20205  
Napetost 14V
Moč 75A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 60mm
Število utorov jermenice 4
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0986045221
DELCO 10479214
DELCO 10479215
DELCO 10480214
DELCO 10480215
LUCAS LRB00321
LUCAS LRB00396
LUCAS LRB321
LUCAS LRB396
RENAULT 427880
RENAULT 7700427880
RENAULT 7700870818
RENAULT 7700872258
RENAULT 7700872348
RENAULT 7700873348
RENAULT 7711134216
RENAULT 8200060488
RENAULT 870818
RENAULT 872258
RENAULT 872348
RENAULT 873348