Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT22010 | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Brez jermenice |
| Premer jermenice | - |
| Število utorov jermenice | - |
| Smer vrtenja | Desno in levo |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| Premer osi | 22mm |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CATERPILLAR | 0R3749 |
| CATERPILLAR | 9X7803 |
| CATERPILLAR | OR3749 |
| CUMMINS | 3072483 |
| CUMMINS | 3604687RX |
| CUMMINS | 3675104RX |
| DELCO | 10459098 |
| DELCO | 10459120 |
| DELCO | 1117817 |
| DELCO | 1117828 |
| DELCO | 1117838 |
| ERF | 1289904 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT22009 | 60A, brez jermenice, izolirana masa, neoriginalen |
| ALT40034 OEP | 140A, brez jermenice, izolirana masa, original PRESTOLITE |