Alternator DELCO 1117648 28V

Alternator DELCO 1117648 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT22009

Alternator DELCO 1117648 28V

CATERPILLAR, CUMMINS
Preberite več
ALT22009  
Napetost 28V
Moč 60A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno in levo
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Da
Premer osi 22mm

 

OEM Referenca
CATERPILLAR 0R2503
CATERPILLAR 0R5203
CATERPILLAR 4N3986
CUMMINS 176305
CUMMINS 3000347
CUMMINS 3000347RX
DELCO 10459151
DELCO 10511746
DELCO 1106867
DELCO 1106868
DELCO 1117060
DELCO 1117071
DELCO 1117080
DELCO 1117648
DELCO 1117734
DELCO 1117746
DELCO 1117772
DELCO 1117785
DELCO 1117826
DELCO 1117834
DELCO 1117836
IH 606207C91
LUCAS LRA02419
LUCAS LRA2419

 

Šifra alternative Opombe
ALT22010 100A, brez jermenice, ni izolirana masa, neoriginalen
ALT40034 OEP 140A, brez jermenice, izolirana masa, original PRESTOLITE