Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT22009 | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 60A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Brez jermenice |
| Premer jermenice | - |
| Število utorov jermenice | - |
| Smer vrtenja | Desno in levo |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Da |
| Premer osi | 22mm |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CATERPILLAR | 0R2503 |
| CATERPILLAR | 4N3986 |
| CATERPILLAR | OR5203 |
| CUMMINS | 176305 |
| CUMMINS | 3000347 |
| CUMMINS | 3000347RX |
| DELCO | 1117648 |
| DELCO | 1117734 |
| DELCO | 1117746 |
| DELCO | 1117826 |
| DELCO | 1117834 |
| IH | 606207C91 |
| LUCAS | LRA02419 |
| LUCAS | LRA2419 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT22010 | 100A, brez jermenice, ni izolirana masa, neoriginalen |
| ALT40034 OEP | 140A, brez jermenice, izolirana masa, original PRESTOLITE |