Alternator DELCO 8600282 28V

Alternator DELCO 8600282 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT40256

Alternator DELCO 8600282 28V

CATERPILLAR, PERKINS
Preberite več
ALT40256  
Napetost 28V
Moč 50A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 55mm
Število utorov jermenice 8
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
CATERPILLAR 3276712
DELCO 19020209
DELCO 8600075
DELCO 8600210
DELCO 8600282
DELCO 8600336
DELCO 8600523
DELCO 8600688
DELCO 8600689
PERKINS 2871A502
PERKINS 2871A503

 

Šifra alternative Opombe
ALT40256 OE 50A, original DELCO