Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT30097 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 55A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 69mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 021080-0990 |
| DENSO | 101211-2950 |
| DENSO | 101211-2951 |
| DENSO | 101211-2952 |
| DENSO | 102211-7690 |
| DENSO | DAN2029 |
| JOHN DEERE | AM809216 |
| JOHN DEERE | LVA12467 |
| JOHN DEERE | M809216 |
| JOHN DEERE | TY25242 |
| LUCAS | LRA03097 |
| LUCAS | LRA3097 |
| NEW HOLLAND | VV11962677210 |
| YANMAR | 119626-77210 |
| YANMAR | 119626-77220 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30513 OE | 60A, 1V fiksna jermenica 9,7mm, original DENSO |