Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30304 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986039460 |
| DENSO | 100211-5080 |
| DENSO | 100211-5240 |
| DENSO | 100211-8991 |
| DENSO | 101211-0060 |
| DENSO | 101211-0061 |
| DENSO | 101211-0062 |
| DENSO | 101211-0080 |
| DENSO | 101211-0120 |
| DENSO | 101211-0180 |
| DENSO | 101211-0181 |
| DENSO | 101211-0182 |
| DENSO | 101211-4580 |
| DENSO | 101211-5020 |
| DENSO | 101211-5080 |
| DENSO | 101211-5240 |
| DENSO | 101211-9500 |
| DENSO | 27060-02040 |
| DENSO | 27060-02050 |
| DENSO | 27060-15080 |
| DENSO | 27060-15080-84 |
| DENSO | 27060-15090 |
| DENSO | 27060-15100 |
| DENSO | 27060-15110 |
| DENSO | 27060-15120 |
| DENSO | 27060-15130 |
| DENSO | 27060-15140 |
| DENSO | 27060-15150 |
| DENSO | 27060-16390 |
| LUCAS | LRB00210 |
| LUCAS | LRB210 |
| VALEO | 437514 |