Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT30185 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 2V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 74mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 101211-9040 |
| DENSO | 101211-9940 |
| LUCAS | LRA02144 |
| LUCAS | LRA2144 |
| YANMAR | 119773-77200 |