Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30386 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 102211-5251 |
| DENSO | 102211-5252 |
| DENSO | 102211-5253 |
| DENSO | 102211-5300 |
| DENSO | 102211-6150 |
| DENSO | 102211-6170 |
| DENSO | 102211-8000 |
| DENSO | 102211-8190 |
| DENSO | 63377441 |
| DENSO | 63731809 |
| DENSO | DAN962 |
| LUCAS | LRA02276 |
| LUCAS | LRA2276 |
| TOYOTA | 27060-0J010 |
| TOYOTA | 27060-0J030 |
| TOYOTA | 27060-23040 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30378 | 90A, neoriginalen |