Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30095 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 102211-1900 |
| DENSO | 102211-1910 |
| DENSO | 102211-1920 |
| DENSO | 102211-1990 |
| DENSO | 102211-2020 |
| DENSO | 102211-2060 |
| DENSO | 102211-2180 |
| DENSO | 102211-2260 |
| DENSO | 102211-2290 |
| DENSO | 102211-2350 |
| DENSO | 102211-2420 |
| DENSO | 102211-2421 |
| DENSO | 102211-2610 |
| DENSO | 102211-5360 |
| DENSO | 102211-5640 |
| DENSO | 102211-6180 |
| DENSO | 102211-9430 |
| DENSO | 102211-9460 |
| DENSO | 102211-9480 |
| DENSO | 102211-9490 |
| DENSO | 63377429 |
| DENSO | 63377430 |
| DENSO | DAN944 |
| TOYOTA | 27060-0D110 |
| TOYOTA | 27060-22020 |
| TOYOTA | 27060-22030 |
| TOYOTA | 27060-22040 |
| TOYOTA | 27060-22060 |
| TOYOTA | 27060-22070 |
| TOYOTA | 27060-22100 |
| TOYOTA | 27060-22130 |
| TOYOTA | 27060-22140 |
| TOYOTA | 27060-22150 |
| TOYOTA | 27060-22160 |
| TOYOTA | 27060-22200 |
| TOYOTA | 27060-22210 |