Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30521 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 58mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 104210-2320 |
| DENSO | 104210-2321 |
| DENSO | 104210-2322 |
| DENSO | 104210-2520 |
| DENSO | 104210-2521 |
| DENSO | 104210-2522 |
| DENSO | 104210-2530 |
| DENSO | 104210-2531 |
| DENSO | 104210-2532 |
| DENSO | DAN1018 |
| TOYOTA | 27060-0N040 |
| TOYOTA | 27060-0N050 |
| TOYOTA | 27060-33100 |