Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30371 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DELCO | 1374082 |
| DENSO | 021080-0200 |
| DENSO | 104210-3550 |
| DENSO | 104210-3560 |
| DENSO | 104210-4640 |
| DENSO | 104210-5740 |
| DENSO | DAN1059 |
| FORD | 3M5T-10300-JC |
| FORD | 3M5T-10300-JD |
| FORD | 3M5T-10300-SC |
| FORD | 3M5T-10300-SD |
| FORD | 3M5T-JC |
| FORD | 3M5T-JD |
| FORD | 3M5T-SC |
| FORD | 3M5T-SD |
| LUCAS | LRA02934 |
| LUCAS | LRA03217 |
| LUCAS | LRA2934 |
| LUCAS | LRA3217 |
| VOLVO | 30659346 |
| VOLVO | 30659369 |
| VOLVO | 30667103 |
| VOLVO | 30737529 |
| VOLVO | 36001463 |
| VOLVO | 8603496 |
| VOLVO | 8676015 |
| VOLVO | 8676015C |