Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT36230 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 220A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 57mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 104210-6230 |
| FORD | AW93-10300-AB |
| FORD | CW93-10300-AB |
| JAGUAR | C2D2661 |
| JAGUAR | C2P12397 |
| LUCAS | LRA04138 |
| LUCAS | LRA4138 |