Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30501 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 52mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 104210-8280 |
| DENSO | 104210-8281 |
| DENSO | 104210-8290 |
| DENSO | 104210-8291 |
| DENSO | 104210-9260 |
| DENSO | 104210-9261 |
| DENSO | DAN1042 |
| TOYOTA | 27060-0Y050 |
| TOYOTA | 27060-0Y050-00 |
| TOYOTA | 27060-0Y070 |
| TOYOTA | 27060-47010 |