Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT12027 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 52mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 63320309 |
| DENSO | 63320316 |
| DENSO | 63321240 |
| DENSO | 63321351 |
| DENSO | 63321353 |
| DENSO | 63340000 |
| DENSO | 63341351 |
| DENSO | 63341353 |
| LAND ROVER | AMR3021 |
| LAND ROVER | GNU2320 |
| LAND ROVER | YLE10128 |
| LAND ROVER | YLE101840 |
| LUCAS | 24329 |
| LUCAS | 54022453 |
| LUCAS | 54022543 |
| LUCAS | LRB00163 |
| LUCAS | LRB00283 |
| LUCAS | LRB00488 |
| LUCAS | LRB163 |
| LUCAS | LRB283 |
| LUCAS | LRB488 |