Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT12020 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 105A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 62mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124415015 |
| BOSCH | 0986040641 |
| BOSCH | 0986042780 |
| DENSO | 101210-1880 |
| DENSO | 60812535 |
| DENSO | 63321148 |
| DENSO | 63321232 |
| DENSO | 63321418 |
| DENSO | 63321423 |
| DENSO | 63321801 |
| DENSO | 63321802 |
| DENSO | DAN1140 |
| FIAT | 46305329 |
| FIAT | 46445658 |
| FIAT | 46448434 |
| FIAT | 46763532 |
| FIAT | 46765836 |
| FIAT | 46769369 |
| FIAT | 7782314 |
| FIAT | 943321423 |
| LUCAS | LRB00418 |
| LUCAS | LRB418 |
| VALEO | 437567 |
| VALEO | 437635 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT12020 OE | 105A, original DENSO |
| ALT12065 | 105A, 6PV 62mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT12065 OE | 105A, 6PV 62mm micro jermenica s sklopko, original DENSO |