Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT12065 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 105A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 62mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 101210-1510 |
| DENSO | 63321497 |
| DENSO | 63321501 |
| DENSO | 63321804 |
| DENSO | 63321805 |
| DENSO | 63321819 |
| DENSO | 63321826 |
| DENSO | DAN501 |
| FIAT | 46544329 |
| FIAT | 46765838 |
| FIAT | 46774430 |
| FIAT | 46782212 |
| FIAT | 46782213 |
| FIAT | 51859053 |
| FIAT | 60815953 |
| FIAT | 60816045 |
| FIAT | 60816557 |
| LUCAS | LRA01887 |
| LUCAS | LRA02105 |
| LUCAS | LRA1887 |
| LUCAS | LRA2105 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT12020 | 105A, 6PV 62mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT12020 OE | 105A, 6PV 62mm micro fiksna jermenica, original DENSO |
| ALT12065 OE | 105A, 6PV 62mm micro jermenica s sklopko, original DENSO |