Alternator DENSO 63321858

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT12131 OE

Alternator DENSO 63321858

Original
FIAT
Preberite več
ALT12131 OE  
Napetost 14V
Moč 120A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 62mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
DENSO 63321310
DENSO 63321491
DENSO 63321858
DENSO 63321860
DENSO DAN641
FIAT 46231671
FIAT 46430529
FIAT 46448343
FIAT 46543023
FIAT 46709067
FIAT 60812713
FIAT 60816760
FIAT 7781075
LUCAS LRA02313
LUCAS LRA2313