Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT32177 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 80mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986037811 |
| HITACHI | LR170-411 |
| HITACHI | LR170-411B |
| HITACHI | LR170-411C |
| HITACHI | LR170-411D |
| HITACHI | LR170-411E |
| HITACHI | LR170-411F |
| HITACHI | LR170-411P |
| ISUZU | 894471-9960 |
| ISUZU | 894471-9961 |
| ISUZU | 894471-9963 |
| ISUZU | 894471-9964 |
| ISUZU | 894471-9965 |
| ISUZU | 897042-3250 |
| ISUZU | 897044-7790 |
| ISUZU | 897073-0460 |
| LUCAS | LRA00939 |
| LUCAS | LRA939 |
| OPEL | 1204062 |
| OPEL | 1204132 |
| OPEL | 6204058 |
| VALEO | 436724 |