Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT16018 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 67mm |
| Število utorov jermenice | 4 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | 54022425 |
| LUCAS | 54022547 |
| LUCAS | LRA01475 |
| LUCAS | LRA02682 |
| LUCAS | LRA02738 |
| LUCAS | LRA1475 |
| LUCAS | LRA2682 |
| LUCAS | LRA2738 |
| MARELLI | 63324188 |