Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT20404 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986049390 |
| LUCAS | LRB00511 |
| LUCAS | LRB511 |
| MAGNETON | 443113516590 |
| MAGNETON | 443113516591 |
| MAGNETON | 9516590 |
| MAGNETON | 9516591 |
| ŠKODA | 441040032266 |
| VAG | 047903015M |