Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT12118 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 55A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 68mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120489838 |
| BOSCH | 0986032101 |
| BOSCH | 0986033230 |
| DENSO | 63303100 |
| DENSO | 63303110 |
| DENSO | 63303140 |
| DENSO | 63303191 |
| DENSO | 63303192 |
| DENSO | 63303500 |
| DENSO | 63321011 |
| FIAT | 4152101 |
| FIAT | 4152612 |
| FIAT | 4174626 |
| FIAT | 4242730 |
| FIAT | 4263584 |
| FIAT | 4263983 |
| FIAT | 4285622 |
| FIAT | 4474903 |
| FIAT | 4474904 |
| FIAT | 77138410 |
| LANCIA | 46231758 |
| LANCIA | 4800504 |
| LANCIA | 4849157 |
| LANCIA | 77452410 |
| MAHLE | 11201112 |
| MAHLE | 72735126 |
| MAHLE | AAK1135 |
| MAHLE | IA0112 |
| MAHLE | MG127 |
| VALEO | 436105 |
| VM MOTORI | 38522236F |