Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT90789 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 50A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 2V fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 72mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| MAHLE | 11201789 |
| MAHLE | 72735152 |
| MAHLE | AAK4591 |
| MAHLE | IA0789 |
| MAHLE | MG153 |