Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT16019 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 55A |
| Priključek B+ (30) | M6 in spojka 9,5mm |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DAF | 1200583 |
| DAF | AELB710 |
| DENSO | 54022415 |
| DENSO | 54022578 |
| DENSO | 54022711 |
| LAND ROVER | TAK8962 |
| LISTER PETTER | 38208867 |
| LUCAS | 24299 |
| LUCAS | 24406 |
| LUCAS | LRA00935 |
| LUCAS | LRA935 |
| MAHLE | 11201873 |
| MAHLE | 72735153 |
| MAHLE | AAK3310 |
| MAHLE | IA0873 |
| MAHLE | MG154 |
| PERKINS | 2871A007 |
| PERKINS | 2871A651 |
| PRESTOLITE | 66021585 |
| VALEO | 2518070 |