Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20608 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 65mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LOMBARDINI | 11573320 |
| LOMBARDINI | ED0011573320 |
| MAHLE | 11203018 |
| MAHLE | 11203118 |
| MAHLE | 72735017 |
| MAHLE | AAK3139 |
| MAHLE | IA1011 |
| MAHLE | MG18 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT20709 OEM | 65A, original MAHLE |